ABS Beyaz Elektrikli Lazer Yaş nokta Kalem lcd ekran Ile Mole Izleri Siğiller Çil Dövme Kaldırma Makinesi siyah nokta temizleyici
Son - 20 %

ABS Beyaz Elektrikli Lazer Yaş nokta Kalem lcd ekran Ile Mole Izleri Siğiller Çil Dövme Kaldırma Makinesi siyah nokta temizleyici

Stokta
₺ 19.86
₺ 15.89
Sayısı:

ABS Beyaz Elektrikli Lazer Yaş nokta Kalem lcd ekran Ile Mole Izleri Siğiller Çil Dövme Kaldırma Makinesi siyah nokta temizleyiciAçıklama : Açıklama :
Makine kabul yüksek teknoloji ve elektrik iyon karbonatlaşma fonksiyonu, etkin bir süpürme çiller anında, senil plaklar, düz benler vb. hiçbir kanama vardır kullanarak, hiçbir yan etkisi kullanarak sonra, tıbbi güzellik elde yardımcı olur.
Özellikleri :
Paslanmaz çelik nokta kalem toksik olmayan, hijyenik, güvenli bir kullanım için pas için huzursuz.
Benimsenen yüksek teknoloji, mikrobilgisayar kontrolü, güvenli, hızlı ve kullanışlı.
6 kullanarak dişliler ayarlanabilir tarama nokta güç çıkışı için güvenilir ve akıllı tedavi.
Benzersiz elektrik iyon teknolojisi vardır, hiçbir kanama sürecinde, hiçbir yan etkisi kullanarak sonra, tıbbi güzellik elde yardımcı olur.
Dahili şarj edilebilir pil, taşımak ve kullanmak için daha uygundur, artı fazla beş saat bir kez kullanabilirsiniz.
Lcd ekran ne kadar güç bu ve seviyelerini gösterir dişli, bunlardan ya okumak için çok açık.
Özellikler :
Malzeme : ABS
Powered By : şarj edilebilir pil
Renk : Beyaz
Boyutu : Yaklaşık. 17*4 cm/6.7*1.6 inç
Paket Ağırlığı : Yaklaşık. 287g
Öğe Türü : leke çıkarma makinesi
Fonksiyonu : Kaldırma Nokta, Dövme, Çil, Granülasyon
Giriş Operasyon :
1. güç Düğmesi (On/Off) : uzun düğmesine basın için 3 saniye açmak için lcd ekran güç ve dişli pozisyon gösterir (varsayılan 1st), hiçbir işlem eğer 30 saniye, ekran kapalı olacak. Ekran açmak için tekrar, sen sadece herhangi bir tuşa basın. Kısa basın (On/Off) tuşuna geçiş çıkış güç ön tek cep temsil bir dosya, beş tezgahları vardır ayarlanabilir.
2. çalışma Anahtar (Out) : dışarı Basın anahtar çalışmaya başlamak için, LCD ekran belirtmek için yanıp normal çalışma, yayın durdurmak için çalışma.
3. koruma : Uzun basın (Out) düğme için 2 dakika durdurmak için çıkış cihazı, çalışmaya devam etmek gerekiyorsa, kira anahtar ve tekrar basın.
4. ekran ve Şarj Açıklama : pil ekran ön cep temsil hakkında elektrik % 20% zaman pil işareti yanıp sönen, şarj edin. Dişli düzenleme olduğunu ön cep temsil bir shift yukarıdan aşağı 1-5 tezgahları, arda arttı. Zaman şarj seviye ekran dayak tarafından takip edilecektir, tam ızgara artık tam yenerek, cihaz otomatik olarak kapanır sonra bir tam şarj. Siyah şarj sırasında devlet basın güç düğmesi yaktı, LCD ekran (güç çok düşük, LCD arka ışık olmayabilir geçici, bu normal bir fenomen, bir şarj yanar.
Nasıl Kullanılır :
Kaldırma nokta :
Dahil temas için nokta konumu ileri geri hareket biraz, açıkça elektrikli akupunktur melanin bulundu sonra saul zoom siyah düşmek. Eğer yağış sığ noktalar, alan leeser olduğunu, can kaldırma. Eğer daha büyük bir alanı pigmentasyon derin olduğunu, bu 2-3 kez ile başa çıkmak için daha uygun, da ödemek gerekir dikkat kuaför kullanırken elektrikli akupunktur tedavisi. Ayrıca, müşteriler poz tutmak, kuaför göre el ile elektrik akupunktur gerekir denge titreşim, yanıklara neden kaçınarak zaman işleme, shades, etkisi yaralar şifa, skar fenomen bırakın.
Çıkarmadan Nokta mole :
Özel dikkat ayırt mole ölçüde, bazı benler cilt üzerinde büyümek yüzey tabakası, ve kök büyüme benler, derin cilt altı doku, dahil kullanarak iğne sonunda bir anda kesim yüzeyi benler, küçük kareler yakmak için en iyi yoldur. Eğer büyüme nispeten derin köstebek, inflamasyon önlemek gerekir hariç işlenmiş sonra, daha iyi olabilir 2-3 gün önce yara şifa besleyici krem ile kaplı küçük bir oturma hücreleri, bu cilt önlemek içbükey çapa.

Ürün parametreleri

Marka Adı:
LIDDY
Yanlış Kirpik Craft:
Makine Halısı
tip:
akne kaldırma iğne
Model Numarası:
Spot Pen
boyut:
.Approx. 17 * 4cm / 6.7 * 1.6inch
malzeme:
ABS

Bu kadar sever alıcılara