CkeyiN Yüz Bakımı Araçları Yüz Gözenek Temizleyici Komedo Enayi Vakum Emme Siyah Nokta Eliminator Akne Sökücü Güzellik Masaj Cihazı
Son - 59 %

CkeyiN Yüz Bakımı Araçları Yüz Gözenek Temizleyici Komedo Enayi Vakum Emme Siyah Nokta Eliminator Akne Sökücü Güzellik Masaj Cihazı

Stokta
₺ 33.83
₺ 13.87
Sayısı:

drop shipping hoşgeldiniz müşteriler. bizim paket herhangi bir promosyon veya fiyat dahil değildir.         biz birçok damla nakliye yapmak. bizim paket herhangi bir promosyon veya fiyat dahil değildir. drop shipping hoşgeldiniz müşteriler. daha öğe bağlantı : SKU : MR131 W   siyah nokta Gözenek Temizleyici Kaldırma Komedo Vakum emme güzellik cihazı Yüz Burun akne kaldırma Enstrüman Elmas Dermabrazyon peel S46 Pak emniyet kabarcık çanta içinde, hiçbir kutu USB Kablosu ile şarj
özelliği :
multi-fonksiyonel güzellik enstrüman,set peeling, sıkılaştırıcı, siyah nokta çıkarma, gözenek temizleme bir.
5 seviyeleri emmefarklı ihtiyaçlar için yoğunluğu.
ile4 opsiyonel emme kafaları : mikrokristalin kafa, büyük boy dairesel formu prob, küçük boyutlu dairesel formu prob, özel oval kafa.
mikrokristalin kafa : prob ile mikrokristalin parçacık büyük yüzey alanı ve yüksek adsorpsiyon ile vardır. değil durumu zarar cilt, bu sonda masaj ve pul pul cilt. yüzünde herhangi bir alan için uygundur, göz çevresi hariç.
büyük boy dairesel formu probe : emme güçlü, yağ ve blackhead için önemli bir etkiye sahip. kaldırabilir ve masaj cilt, kan ve lenf dolaşımını teşvik. yüzünde herhangi bir alan için uygundur, göz çevresi hariç.
küçük boyutlu dairesel formu probe : zayıf emme olduğunu, gözenekleri temizlemek için kullanılabilir. kırılgan ve hassas ciltler için uygundur.
Oval kafa : çalıştırmak için mikro dolaşımı teşvik, kaldırma ve masaj cilt, ince çizgilerin büyüyen önlemek. gözler için uygun, burun, ağız ve diğer parçaları.
uyarı : Bu ürün olarak bir güzellik ekipmanları, kullanmadan önce, sıcak su veya buhar ile yüz yüz uygulamak için önermek fümigasyon, ve sonra kullanılan ile bu ürün, daha iyi sonuçlar elde etmek.
sıcak ipucu : kullanırken, geri ve ileri taşımak gerekir kullanmak, aynı yerde kalamam formore daha 2 saniye.
şartname :
malzeme : ABS + PP
giriş gerilimi : 5 V 1 A
güç : 5 W
pil kapasitesi : 800 m Ah
bekleme süresi : 30 gün
renk : Beyaz
ağırlık : 180g
boyutu : 16.8*4.5 cm (Yükseklik * Genişlik)
 
paket İçeriği :
Pak emniyet kabarcık çanta içinde, hiçbir kutu
ev sahibi * 1
mikrokristalin kafa * 1
büyük boy dairesel formu prob * 1
küçük boyutlu dairesel formu prob * 1
Oval kafa * 1
USB kablosu * 1
kullanım kılavuzu (İngilizce/Çince) * 1
 
  Bize ve kargo hakkında not : 1 çalışma süresi : Pazartesi-Cuma (Pekin Zaman : 9 : 00-18 : 00)2 biz genellikle 1-2 iş günü içinde öğeyi gemi.

Ürün parametreleri

boyut:
None
Model Numarası:
Facial massager MR131P
malzeme:
Plastik
Yanlış Kirpik Craft:
Makine Halısı
Marka Adı:
CkeyiN
Charging by USB Cable:
it can suit for every country
Battery capacity:
Multi-functional beauty instrument:
set exfoliating, firming, removing blackhead, pore cleansing in one.
5 levels suction intensity :
for different needs.
With 4 optional suction heads:
Microcrystalline head, Large & Small size circular probe, oval head
Standby time:

Bu kadar sever alıcılara