20 metre 0.08mm ile Rulo Şeffaf Su Geçirmez TPU Bant değil Isı Erime Tutkal Dikiş Sızdırmazlık Gore-Tex Açık spor giyim

20 metre 0.08mm ile Rulo Şeffaf Su Geçirmez TPU Bant değil Isı Erime Tutkal Dikiş Sızdırmazlık Gore-Tex Açık spor giyim

Stokta
₺ 3.11
Sayısı:

-10.39/lot-38.88/lot-21.89/piece 20 metre Yarı-Şeffaf Kompozit Saf TPU Bant
IleIsı Erime Tutkal için uygun ince ve yumuşak alt sıcaklık Kumaş 200 metre bir rulo, az eğer, rulo değil olabilir. Bileşen : TPU + Sıcak Eriyik TPU Tutkal, Pürüzsüz ve yapışkan olmayan oda tempetature.
Renk : Yarı Saydam.

Özel Kullanım : Çadır, Yağmurluk, Su Geçirmez Giyim, Açık Giyim, Kayak Giyim, dağcılık Giyim ile PU Kaplama Kumaş Laminasyon. Kompozit saf PU tipi saf PU bant farklı olduğunu. En yüksek Sıcaklık :   140 °F
En düşük Sıcaklık :   23 °F
Erime Noktası :      302 °F
Yıkama Su Sıcaklığı : aşağıda 122 °F
Kuru Temizleme : kumaş göre. Belgelendirme : Vinil Klorür Monomer Hariç, Azo Boyar Testi Geçti, TR 1122 : 2001 Geçti.
Spesifikasiyon :
Sıcak tutkal sıcak hava basıncı plastik makineleri kullanılır. Sıcak hava üfleyici aracılığıyla yüksek sıcaklık erime kauçuk şerit yüzey ve basınçlı hava basın kauçuk kaplama kumaş üzerinde. Kür sonra, şerit kauçuk ve kumaş kaplama formu bir bütün olarak sızdırmazlık amacına ulaşmak dikiş. Temel prensibi olduğunu, kalın malzeme kalın şeritler tarafından, ışık tarafından ince şeritler.
 En sıradan çadır kumaş kaplama PU kaplama, ve genellikle PU şerit kullanmanız gerekir.  
Lastik bant için serisi, kauçuk yan gerekir yüz kaplama malzemesi bez. Malzeme kalın PVC kaplama kumaş, kauçuk kaplama genellikle seçilen.
Elektrikli ütü. Sonra gerekli uygulama, basın ve iyi bitirmek "masterpiece". Bez şerit yapıştırma kaplama pürüzsüz yüzeyi, ve daha sonra beyaz kağıt veya diğer bazı hafif malzeme, elektrik demir ütü üzerinde, öncelikle bir kaç saniye için düşük sıcaklık test. Pratik bir kaç kat daha fazla, sen kavramak. Nitelikli sonuç : Hiçbir kabarcık içinde bant, hiçbir kenar çatlama. Şerit serin olacak aşağı yaklaşık 10 dakika ve yırtık aşağı yırtılmış veya zorla edilemez, kumaş kaplama ile birlikte aşağı getirdi olacak bant.
Genellikle farklı malzeme ihtiyaçları farklı veri. Bazı ana ilkeler, normalde, yarı şeffaf düşük olacaktır, daha hafif ve daha hızlı 3 katlı olanlar :
1. için yarı şeffaf TPU bant kompozit saf, sıcaklık 450-480 santigrat, basın kuvvet olacak yaklaşık 1 KG, ve hız 10 metre her dakika olacak.
2. üç kat için kumaş TPU bant ile ısı erime tutkal, sıcaklık 480-530 santigrat, basın kuvvet olacak yaklaşık 1.5-2.0 KG, ve hız olacak 5-6 metre her dakika.
3.Eğer tarafından demir el tarafından, 100-160 santigrat, 10-15 saniye, bağlı olarak praCtice.

Ürün parametreleri

renk:
22mm wide, 26mm wide, 20mm wide
sezon:
Yaz,Bahar,Gelinlik Modelleri,Kış
kumaş Türü:
Tuval
desen Türü:
Katı
Thickness:
0.075mm,0.10mm

Bu kadar sever alıcılara