EMS Kalça Eğitmen Kablosuz Kas ABS Stimülatörü Akıllı Spor Karın kas çalıştırıcı Ekstra Ile Vücut Zayıflama Masajı Jel Pedleri
Son - 17 %

EMS Kalça Eğitmen Kablosuz Kas ABS Stimülatörü Akıllı Spor Karın kas çalıştırıcı Ekstra Ile Vücut Zayıflama Masajı Jel Pedleri

Stokta
₺ 10.49
₺ 8.71
Sayısı:


EMS Kalça Eğitmen Kablosuz Kas ABS Stimülatörü Akıllı Spor Karın kas çalıştırıcı Vücut Zayıflama Masaj Ile Bir Set Jel PedleriÖzelliği : EMS (Elektrik Kas Uyarım) aracılığıyla akım uyarımı, doğrudan için sinyal kasları, ve teşvik kas hareketi.
1. egzersiz kasları-egzersiz karın kasları, kol kasları, bel kasları, bacak kasları ve diğer parçaları, kadar kas şekillendirme etkisi. Gibi altı kas göbek, mermaid hattı ve böylece.
2. ince-rolünü insan kaslar, kas sinir teşvik, sinyal hareketini nabzını kaslara, daralma hareketi tamamlamak için kas teşvik etmek, enerji tüketimi, yanan çok fazla yağ, böylece kilo kaybı elde etmek için.3. kas gücü-kas yüksek yoğunluklu için bir süre eğitim, kol gücü, bacak gücü ve bel gücü yavaş yavaş düşüş, kullanımı spor korumak kas aktivitesi, böylece devlet kas enerji tam, güç çürüme olmaz.Nasıl kullanmak için etkili bir1. düşük frekans için uygundur 12 dakikalar tek timeand 2-3 kez bir gün, bu uzun bir süre ya da hissediyorum ifused harderwith ivme, daha sonra yorgun hissedeceksiniz an.2. bu mümkün önlemek için 30 dakika sonra akşam yemeği, ve favourto yapmak sonra duş veya sıcak yıkama.Kullanarak sonra bakım alarak1. kullanarak sonra gücü kapatın lütfen.2. lütfen ayrı gelen yapışkan jel yastıkları makinesi.3. lütfen takın yapıştırıcı jel pad için ped tutucu. (önlemek için yapışkan ped için kurutma, hangi mustpaste bu ped tutucu)4. kirli noktası ve vb durumda olmalıdır cleanedby tarafından nötr temizleme malzeme ve wipedit tarafından ıslak bez kurutma bez tekrar.5. güneş tutmak yok, sıcak sıcaklık ve hum-idity, ıslak ve toz yeri, yakın yangın, veya şok yer vb.6. tutmak için çocuklar tarafından kim dokunmatik.7. yok dokunmatik kurutma pil terminali ile ıslak el.8. eğer uzun bir süre için kullanmak değildir. (fazla 1 ay) lütfen ayrı pil makinesi ve mağaza itibaren de diğer yer.Yapışkan jel pad1. düştü un-rahat eğer yapıştırma yan ofadhesive ped kirli alır veya yapıştırma güç oluyor zayıflık daha fazla ve daha fazla. daha sonra kullanabilirsiniz ıslak havlu ve temiz kirli yan forregaining yapıştırma tekrar2. yapışkan jel pedleri (elektrotlar) aynı tip ve modeli ile değiştirilmesi gerekir.Paket şunlardır : Seçtiğiniz gibi seçeneği ile geliyor, tüm piller ve perakende kutusu olmadan geliyor.

Ürün parametreleri

öğe Türü:
Massage & Relaxation
Model Numarası:
10942
uygulama:
Vücut
Marka Adı:
Hailicare
boyut:
Orta
malzeme:
PU
1:
ABS Stimulator
2:
Muscle Stimulator
3:
EMS trainer
4:
abdominal stimulator
5:
electro stimulation
6:
hip trainer
7:
electro muscle stimulator
8:
eletric muscle stimulator
9:
abdomen muscle stimulator

Bu kadar sever alıcılara