10 pcs 10x6mm N35 Güçlü neodimiyum mıknatıslar 10mm x 6mm otomobil motoru yağ filtresi Güçlü Mıknatıs Ekonomizer Zanaat
Son - 35 %

10 pcs 10x6mm N35 Güçlü neodimiyum mıknatıslar 10mm x 6mm otomobil motoru yağ filtresi Güçlü Mıknatıs Ekonomizer Zanaat

Stokta
₺ 3.10
₺ 2.02
Sayısı:

10 pcs 10x6mm N35 Güçlü neodimiyum mıknatıslar 10mm x 6mm otomobil motoru yağ filtresi Güçlü Mıknatıs Ekonomizer ZanaatAçıklamaŞekli : DiskBoyutu : 10x6mmMalzeme : neodimiyum mıknatıslarSınıf : N35Max Çalışma Sıcaklığı : 80 Santigrat derece/176 Fahrenheit derecesiKaplama : Nikel + Bakır + Nikel üçlü katmanlı kaplamaÖzellikleri : neodimiyum mıknatıslar güçlü ve kırılgan vardır.Not : Güçlü mıknatıs, dikkatli Olun. Bakım lütfen zaman parçalayın çünkü Neodimyum blok mıknatıs güçlü Manyetizma var. Sevgili Müşteri :
Bizim mağaza ziyaret hoş geldiniz. Eğer bizim ürünleri gibi. Lütfen "İstek listesine Ekle" veya "favori Mağaza" için bir uzun vadeli işbirliği.
Biz zamanında sizin için parsel göndereceğiz, ve çok bakım sizinle işbirliği! Böylece, aldıktan Sonra mıknatıslar, lütfen almak bir an olumlu (5 yıldız) geribildirim. çok teşekkürler!
Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, sadece bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Biz zevk size hizmet için her zaman!!! Senin Içtenlikle.
Tolerans : yaklaşık 0 ~ 1mm
Not :
1. eğer mıknatıs kullanın, lütfen yavaş ve nazikçe.
2. manyetik vardır yüksek yoğunluklu ve kırılgan, Böylece bakım sizin el ve yaralanma önlemek, mıknatıs hasar önlemek!
3. biz farklı boyutu mıknatıs çok var. Daha fazla ihtiyacınız varsa bizimle irtibata hoş geldiniz mıknatıs veya OEM. Biz en kısa sürede size cevap verecektir.

Ürün parametreleri

renk:
Gümüş
karma:
Neodimyum Mıknatıs
Tipi:
kalıcı
Model Numarası:
10x6mm
uygulama:
Endüstriyel Mıknatıs
Delik ile:
Hayır
şekil:
levha

Bu kadar sever alıcılara