[Gateron Anahtarı] Obins Anne Pro 2 60% NKRO bluetooth 4.0 Tipi-C RGB Mekanik Oyun Klavye
Son - 41 %

[Gateron Anahtarı] Obins Anne Pro 2 60% NKRO bluetooth 4.0 Tipi-C RGB Mekanik Oyun Klavye

Stokta
₺ 137.91
₺ 81.37
Sayısı:

{Infomodule} Ipuçları : Sevgili alıcı arkadaşlar, bu ürün destek için teşekkür ederiz! Biz bir lisanslı mağaza ile Anne Pro 2, Anne klavyeler tüm hakiki vardır, ve orada bir vekaletname altındaki bağlantı detaylar. Nedeniyle Ali Express çoklu fiyat dalgalanmaları çift onbir platformu faaliyetleri, daha iyi hizmet sağlamak için satıcıları ve arkadaşlar çoğunluğu için, biz şimdi fiyatlandırma birleşik ürün : Gateron Anahtarı 79.99 satıyor, kailh Kutusu Anahtarı satıyor 89.99 (Kablosuz cihazlar gibi cep telefonları ya da tablet). Daha sonra dönem içinde, biz de sağlamak yurtdışı depo teslim hizmetleri Rusya, ispanya ve diğer bölgeler.Ve promosyon platformu. Alıcılar ve arkadaşlar linkleri takip edebilirsiniz. Şartname :
Marka : Obins
Modeli : ANNE PRO 2
Düzen : 60% ANSI
Tuşları Miktarı : 61 Tuşları
Vaka : ABS Siyah/Beyaz Kılıf
Anahtarı : Gateron Anahtarı (Kahverengi Anahtarı, Kırmızı Anahtarı, Mavi Anahtarı)
Bağlantı : Çift Modu, USB Kablolu (Windows 7/8/10, Mac için, linux), Bluetooth LE4.0 (Windows 7/8/10, Mac, Linux), arkadan aydınlatmalı 16.8 Milyon RGB Arkadan Aydınlatmalı
Işık Kaynağı : SMD lamba yuvası
Anti-Hayalet Anahtar : NKRO
Klavye tuşları : PBT Çift Atış Kalıplama Klavye Tuş
Pil : dahili 1900 m Ah Şarj Edilebilir li-ion pil
USB Çalışma Akımı : DC 5 V, 500m A Max
Boyut : 97*284*40mm
Ağırlık : 635g
Kablo : 1.8 m Tipi-C USB kablosuÖzellikleri :
-Çift Modu Bağlantısı. Bluetooth 4.0 ve Tip-C USB-C çift modu bağlantısı, yaygın yapar birden sistemleri ile uyumlu, için Mac, i OS, Windows, Linux, ve Android.-Çift FN. Çift FN tuşu (FN1/FN2) creats ayarlamak için sizin için daha olanakları katmanlı fonksiyonu.-Akıllı "Dokunun Anahtar" ve "Sihirli Fn" fonksiyonu.
Dokunun Fucntion : "Sağ Shift", "FN1", "FN2", "sağ Ctrl" olarak kombinasyonu vardır DOKUNUN anahtar, dokunun katmanlı fonksiyonu ayarlamak olabilir, ve zaman tıklayın DOKUNUN anahtar, bu triggle bu katmanlı fonksiyonu. Varsayılan olarak, onlar gibi davranmaya ok anahtar zaman vurdu.
Sihirli Fn Fonksiyonu : orijinal Caps Lock fonksiyonu korumak Iken, sihirli anahtar FN1 kopyalayabilirsiniz veya FN2 anahtar fonksiyonu verir hızlı erişim medya. Bu sihirli fn demektir FN tuşu olarak hareket edebilir. Olabilir fucntion set katmanlar için FN1/FN2, özelleştirmek herhangi tuşları veya hatta creat bir makro için tuş kombinasyonu ile Obinslab Marş, ve Sihirli Fn fonksiyonu ayna bu Fn davranış.-Uzun Dayanıklılık Süresi. 1900 m Ah büyük kapasiteli pil, dahili koruma devresi pil zarar önler.-PBT keycaps. Doubleshot PBT keycaps, dayanıklı ve kolay değil gibi parlaklık ABS keycaps.-Tam RGB Arka Işık. Tam RGB arkadan aydınlatmalı, her anahtar set RGB arkadan aydınlatmalı bağımsız olmuştur.-Büyük Teknede Bellek için Özelleştirme. Tüm tuşları programlanabilir, dahili büyük kapasiteli dahili bellek için DOKUNUN/Sihirli FN fonksiyonlu özelleştirme, ışık etkisi ayarı, klavye düzeni ayarı ve marco ayarı.-Kablolu modu içinde NKRO destekler.Q & A1. kontrol etmek nasıl arkadan aydınlatmalı?
FN2 + 0 = Arkadan Aydınlatmalı On/Off; FN2 + 9 = Arkadan Aydınlatmalı Modu Anahtarlama; FN2 +-= Arkadan Aydınlatmalı Parlaklık Kontrolü; FN2 + + = Arkadan Aydınlatmalı Ekran Hız Kontrol
2. nasıl eşleştirmek için bluetooth cihazı ile?
Anne Pro2 bağlantı destekler dört cihazlar.

Ürün parametreleri

ekseni vücut:
Gateron Blue, Gateron Brown, Gateron Red, Kailh Box White, Kailh Box Brown, Kailh Box Red
Full Size keyboard:
Hayır
Çalışma Tarzı:
Kapasitif
Marka Adı:
LEORY
klavye standart:
mini klavye
tip:
2.4Ghz Kablosuz
Model Numarası:
ANNE PRO 2
stil:
kumar,ergonomi,Standart
paket:
Evet
Wrist Support:
Hayır
uygulama:
Masaüstü,Laptop
dil:
İngilizce

Bu kadar sever alıcılara