Güzel Kalp Kutusu Metal Kesme Ölür Kabartma Klasör Kağıt Kart Yapımı Scrapbooking için DIY Fotoğraf Albümü Dekoratif Malzemeleri
Son - 10 %

Güzel Kalp Kutusu Metal Kesme Ölür Kabartma Klasör Kağıt Kart Yapımı Scrapbooking için DIY Fotoğraf Albümü Dekoratif Malzemeleri

Stokta
₺ 4.65
₺ 4.19
Sayısı:

-2.39/piece-4.19/piece güzel Kalp Kutusu Metal Kesme Ölür Kabartma Klasör Kağıt Kart Yapımı Scrapbooking için DIY Fotoğraf Albümü Dekoratif Malzemeleri toptan ve drop shipping hem karşıladı?
toptan için, biz teklif indirim veya ücretsiz express kargo gelmesi 5-10 gün sürer sadece.
drop shipping için, biz müşterilerinize mal gönderebilir doğrudan ve isterseniz bizimle hakkında bilgi bırakın olmaz için.
nasıl benim parsel izleyebilir?
eğer senin kullanarak aşağıdaki web sitesinde parsel izleyebilirsiniz takip numarası : www.17track.net/en (açmak için tarayıcı kopyalanan)
ne zaman satın koruma zaman tükeniyor yapabilirim?
eğer satın alma koruma zaman tükeniyor, lütfen bize ulaşın ve biz bunu uzatmak için yardımcı olabilir. yani paranızı olmaz benim gidinhesabı.
herhangi bir gümrük vergisi var mı?
genellikle biz gümrük vergisi önlemek için minimum değer ilan edecek. ama nedeniyle farklı ülkelerde farklı politikalar, orada olabilirbu gümrük vergisi alıcı tarafından ödenmesi gerekmektedir. böylece sipariş verirken bir mesaj bırakabilir istiyorum ne kadar değer hakkındabeyan etmek gibi.

Ürün parametreleri

desen Türü:
Düzensiz Şekil
Model Numarası:
QB-197
Size:
123*89mm

Bu kadar sever alıcılara