HELLO EOVO 5D Çalışmak için 42 inç 400 W Kavisli LED Işık Bar göstergeleri Sürüş Offroad Tekne Araba Traktör Kamyon 4x4 SUV ATV 12 V 24 V
Son - 50 %

HELLO EOVO 5D Çalışmak için 42 inç 400 W Kavisli LED Işık Bar göstergeleri Sürüş Offroad Tekne Araba Traktör Kamyon 4x4 SUV ATV 12 V 24 V

Stokta
₺ 189.96
₺ 94.98
Sayısı:

Almanya Depo hakkında : 1.öğe dahil fiyat gümrük vergisi ve ithalat KDV/GST.2. herhangi bir gümrük sorun Olmadan.3. Fast teslimat, 1-8 gün içinde teslim edilebilir.4. No uzak alan ücretli.5. yurtdışı topraklari sevk edilemez.Teslimat hakkında : 1.PO KUTUSU adresinakliye için kullanılamıyor.2.kore müşterisağ posta kodu doldurmak gerekir (yeni 5 rakamlar posta kodu), aksi takdirde olamaz sevk.3.yurtdışı topraklari sevk edilemez. eğer ödenen, biz size iade edilecektir.hakkında Gümrük Vergisi ve Ithalat KDV/GST : 1. The öğe fiyat yapardahil değildir gümrük vergisi ve ithalat KDV/GSTçin'den nakliye varsa,.2. birçok ülkeler Için, belki alıcı gümrük vergisi ödemek zorunda olacak. gibi : Kanada, finlandiya, polonya, İsrail, roma, romanya, yunanistan, şili, danimarka,bulgaristan, macaristan, çek Cumhuriyeti, slovakya, meksika, kosta Rika, İzlanda, kazakistan, tayland, türkiye, Peru ve daha diğer ülkeler.Uzak Alan Ücretli hakkında : 1.öğe fiyat yapardahil değiluzak alan ücretli. tarafından tahsil bu ekstra taşıma ücreti DHL/UPS/TNT/Fed Ex.2. The uzak alan ücretli : DHL/UPS/Fed Ex TNT için 3. adres uzak bölgelere aitse, bizim müşteri hizmetleri personeli bunu ödemek için sizinle temasa geçecektir. yerel express arayabilirsiniz kontrol etmek, veya resmi web sitesi aracılığıyla.Rusya için hiçbir gümrük vergisi, ABD ve AU.karıştırmayın lütfen nakliye maliyeti ve gümrük vergisi arasındaki fark, uzak alan ücretli. açmayın anlaşmazlık veya negatif geribildirim bırakın bu nedenlerden dolayı.sizin nazik anlayış için teşekkürler. açıklama :
çalışma Gerilimi : 10-30 V DC
su geçirmez hızı : IP 67
renk Sıcaklığı : 6000 K (saf beyaz)
malzeme : Diecast alüminyum konut
Lens malzemesi : PC lens
montaj Braketi : alüminyum
güç :
5 D 42 inç led bar anma gücü 400 W; gerçek güç 203 W.
gerçek güç anma gücü daha düşüktür.
nominal güç ve gerçek güç dahil LED ışık. nominal güç lamba gerilim ve akım dayanmaktadır, teorik değer saymak. ama pratik uygulama için, mevcut tam yüklü olamaz operasyon, ve bazı güç dağılımı.
LED onun tam kapasite tahrik olabilir bunu yaparken fayda yoktur anlamına gelmez. örneğin, bir 3 W LED 3 W tahrik olabilir, bir 5 W LED 5 W tahrik olabilir, vb Sürüş bir maksimum power LED üretir daha yüksek sıcaklık, ömrü azalır. LED watt arasında bir denge ve ışıklar; diğer bileşenler, soğutucu gibi, maksimum çalışma verimliliği ve ışık çıkışı için izin, uzatan iken yaşam beklentisi.
uygulamalar :
Offroad araç, atv, kamyon, mühendislik araçlar (ekskavatör, treedozer, yol silindiri, buldozer, vinç ve madencilik kamyon vb), özel araç (itfaiye, polis arabaları, kurtarma aracı, iletişim aracı, askeri komuta aracı) forklift, trenler, tekne, otobüs, ve tanklar.

Ürün parametreleri

Pozisyon:
Taraf
Marka Adı:
HELLO EOVO
tip:
Işık Bar
Harici Test Sertifikasyon:
CE
Çalışma Sıcaklığı:
-40~85 degree celsius
Derece:
Spot 30 Degree + Flood 60 Degree Combo Beam
Işın Açısı:
Combo
vat miktarı:
Real Power 203W
Uzunluk:
42 inch
Satırlar:
Çift Sıra
Şekil:
Kavisli
Koruma sınıfı:
dağıtım Kutusu
renk Sıcaklığı:
6000K

Bu kadar sever alıcılara