LC APC SC APC Fiber yama kablosu G657A, Jumper, patch Cord Simplex 2.0mm PVC OS2 SM Viraj Duyarsız 1 m 2 m 3 m 5 m 10 m 15 m

LC APC SC APC Fiber yama kablosu G657A, Jumper, patch Cord Simplex 2.0mm PVC OS2 SM Viraj Duyarsız 1 m 2 m 3 m 5 m 10 m 15 m

Stokta
₺ 1.20
Sayısı:

.

Ürün parametreleri

renk:
1m, 2m, 3m, 5m, 10m, 15m
Uyumlu:
Intel,Huawei,Tn-Glc,Alcatel-lucent,Gezegen,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Brocade,Cisco,Aruba,Dökümhane,Mikrotik,HP,Ubiquiti,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Netgear,IBM,F5 Ağları,H3C,Avago,Özelleştirilmiş Markalar,Arista,Mellanox,Avaya,Dell Force10,Dell,Hirschmann,Açık Anahtarı,Finisar,Ciena,Ardıç,SMC,Linksys,Müttefik,D -Link
Marka Adı:
OLOEY
Lif Tipi:
Tek Modlu
Bağlayıcı Tipi:
Hibrid
Ürün Uzunluğu:
3m
Model Numarası:
700303
boyut:
size
Connector:
LC to SC
Polish:
APC to APC
Insertion Loss:
Not more than 0.2dB
Return loss:
Not less than 60dB
Fiber Class:
G.657.A
Fiber Jacket:
2.0mm, PVC
Interchangeability:
Not more than 0.2dB
Vibration:
Not more than 0.2dB
Wavelength:
1310/1550nm
Fiber Mode:
9/125um

Bu kadar sever alıcılara