18 adet/takım Mini Elektrikli El Matkap USB Döner Aracı ile Set 0.8-1.2mm Büküm Matkap 1.0-3.0mm Bakır Chuck için Gravür Parlatma
Son - 37 %

18 adet/takım Mini Elektrikli El Matkap USB Döner Aracı ile Set 0.8-1.2mm Büküm Matkap 1.0-3.0mm Bakır Chuck için Gravür Parlatma

Stokta
₺ 19.05
₺ 12.00
Sayısı:

Açıklama Frekans : 50/60 Hz, Güç Kaynağı : Elektrik, Özellikleri :
-Minyatür mini elektrikli değirmeni kompakt ve güçlü.
-Yaygın taşlama, parlatma, kesme ang sondaj. Tipi : Küçük Elektrikli Değirmeni Malzeme : Alüminyum Alaşım Renk : Gümüş Chuck Aralığı : 1.0-3.0mm Güç Türleri : USB Plug-in Güç Küçük Büküm Matkap Aralığı : 0.8-1.2mm Ürün Detayları :
-Tüm-bakır kalın duvarlı collet ile yüksek dayanıklılık ve konsantrikliğin vardır, istikrarlı ve dayanıklı hız, ve geniş sıkma aralığı.
-Güç anahtarı akıllıca tasarlanmış ve güzel orantılı olarak kuyruk elektrikli değirmeni, ve bu iş etkilemez, bu pürüzsüz ve açmak kolay ve yakın.
-Tüm çekirdek bakır tel hareketi oluşturmak için kullanılan motor, düşük gürültü vardır, yeterli güç, düzgün hız ve yüksek stabilite.
-Olmayan entegre güç kablosu, kolay mağaza kullanılmadığı zaman, zaman güç kablosu ilk bağlantılı gövde, bağlanabilir USB.
-Gövde mat doku yüzey teknolojisi, hangi etkili kaymasını önler, işık ve kompakt kavrama, rahat ve uzun süreli kullanımı yorgun değil. Paketi dahil 1 x Elektrikli El Matkap 1 x Yedek Sıkma Baş 1 x Küçük Anahtarı 1 x USB kablosu 5 x Bakır Ayna 9 x Büküm Matkap 1 x Plastik Kutu Biz Söz : 1. tüm ürünler marka yeni hi-tech gelen fabrika doğrudan. Bu yüzden onları satmak toptan fiyat.2. ürünleri sevk önce, biz test edecek ve yapmak bir çift kontrol, böylece biz ürün kalitesini sağlamak olabilir.3. tüm ürünler tarafından garanti 1 yıl garanti için hangi onarım, iade veya değiştirme. Eğer herhangi bir sorun veya yetersiz kullanarak bizim ürünleri ile, çekinmeyin lütfen bize ulaşın, biz samimiyet ile sorunları danışın.

Ürün parametreleri

Kullanım:
Ev DIY
Marka Adı:
ChgImposs
Matkap Tipi:
Mini Matkap
Material:
Color:
Chuck Range:

Bu kadar sever alıcılara