2 Pcs vakumlu kanca Vantuz Tıraş Tutucu Tıraş Hooks Suckers Üzerinde Tıraş Makinesi Için Traş Makineleri Depolama Raf Banyo Aksesuarları
Son - 25 %

2 Pcs vakumlu kanca Vantuz Tıraş Tutucu Tıraş Hooks Suckers Üzerinde Tıraş Makinesi Için Traş Makineleri Depolama Raf Banyo Aksesuarları

Stokta
₺ 3.32
₺ 2.49
Sayısı:

2 Pcs vakumlu kanca Vantuz Tıraş Tutucu Tıraş Hooks Suckers Üzerinde Tıraş Makinesi Için Traş Makineleri Depolama Raf Banyo AksesuarlarıÖzellikleri :
100% Marka yeni ve yüksek kaliteli.
Cupula ile, kolay üzerinde emme duvar veya masa üst.
Uçucu Banyo gereçler.
Dayanıklı ve toksik olmayan malzeme. Paket Içeriği :
2 PCS * Tıraş Makinesi tutucu
Teslim süresi not : senin Onay Zaman geliyor, hala mal almak değil, lütfen bize ulaşın, biz olacak teslim tarihini uzatmak önceden.
Çünkü bu çokuluslu ticaret, ulaşım neden rahatsızlık bizim kontrolümüz dışında olduğunu,Biz herhangi bir kayıp olacak sağlamak.
Eğer sonra 60 gün hala mal almak, lütfen bize ulaşın, biz bu sorunu çözmek.
Hiçbir Anlaşmazlık lütfen : Geçerli değildir lütfen anlaşmazlık içinde 60 gün, Iyi iş ilişkisi devam edelim. Anlayışınız için teşekkürler.
Alınan zaman parcle, eğer herhangi bir endişeniz varsa, lütfen bize ulaşın çekinmeyin. Biz size yardım etmek için yapabileceğiniz ne.  Bize 1, 2, veya 3-yıldız Ayrıntılı Satıcı DerecelendirmeÇünkü onlar demek "sen memnun, eşit negatif geribildirim. Herhangi bir konuda memnun değilseniz, çözüm için bizimle irtibata geçiniz.

Ürün parametreleri

Model Numarası:
Shaver holder
tip:
Iki parçalı
malzeme:
Plastik
özellik:
Çevre Dostu

Bu kadar sever alıcılara